אבן קיסר

שיש, שיש קיסר

משטחים משיש יוצרים מראה נקי ואלגנטי בכל מטבח ושימושיים מאוד מבחינת תחזוקה וניקיון. כאשר אנו מדברים על סגנונות עיצוב, שיש למטבח יכול לשמש כאלמנט עיצוב מודרני בקו חלק ונקי או להופיע במראה טבעי וגס יותר למראה כפרי.

אחד האתגרים בהם נעמוד בעת בחירת חומר גלם למשטחים לעיצוב המטבח יהיה החומר בו נבחר להשתמש למטרה זו. כיום מוצע בשוק מגוון עצום של חומרי גלם מבטיחים – מגרניט פורצלן ואבן חברון ועד לבזלת, נאוליט או קוריאן. שיש כהן מציעים משטחי שיש למטבחים מאבני קיסר – המזמנות יתרונות רבים כאשר נעשה בהן שימוש לעיצוב המטבח.

יתרונות אבן קיסר

חומר הגלם האיכותי הזה טומן בחובו מספר יתרונות בולטים שימושיים ואסתטיים שיתרמו מאוד לעיצוב המטבח שלך ויספקו נוחות מרבית ומראה אסתטי.

עמידות

אבן קיסר המכילה אחוזים גבוהים ביותר של גבישי קוורץ טבעיים חזקה באופן משמעותי ואינה נסדקת או נשרטת. האבן הייחודית גם עמידה ביותר לטמפרטורות גבוהות וניתן להניח עליה כלים חמים ללא חשש להתנפצות משטח השיש, גם לאורך זמן.

נוחה לעיבוד ולעיצוב

האבן האיכותית נוחה מאוד לעיבוד וניתן לבצע בה חיתוכים ועיבודים ולכופפה בקלות מה שמאפשר לנו אפשרויות עיצוב ללא כל גבולות מלבד אלו של הדמיון שלנו. הדבר מאפשר התאמה גבוהה לצרכיך ולכל תוכנית עיצובית שרק תהיה לך.

מראה טבעי

לאבן תחושה של אבן טבעית ומספקת את המרקם, הקרירות והמראה של אבן שנחצבה במיוחד עבור המטבח שלך בהתאמה אופטימלית וכל השימושיות הגבוהה שמספק מוצר זה על מנת ליהנות מכל היתרונות של אבן טבעית ומכל הפרקטיות המופלאה של המוצר הייחודי.

אבני קיסר ברמה הגבוהה ביותר לעיצוב המטבח

לקבלת שירות מקצועי ואיכותי בהתקנת משטחי שיש מחומר גלם איכותי כמו אבן קיסר – אנו מזמינים אותך לצפות בתיק העבודות רחב ההיקף ויוצא הדופן שלנו המלא בעבודות יפהפיות שנעשו על ידינו. העתודות הטובות ביותר שלנו הם הלקוחות המרוצים שבביתם שינינו את המטבחים מן הקצה אל הקצה.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר עמנו ואנו נתפור במדויק לצרכיך ולתקציב העומד לרשותך משטחי איכות למטבח עם התקנה מקצועית ללא תחרות – במחיר שיפתיע אותך.